ZALETY DOMÓW MODUŁOWYCH

Posiadasz lub planujesz zakupić działkę rekreacyjną lub budowlaną? Chciałbyś możliwie bezproblemowo, szybko i niedrogo wprowadzić się do nowego domu lub przyjechać na weekend do swojego wymarzonego domu letniskowego? Dobrze, że do nas trafiłeś! Dzięki nam możesz szybko i tanio zrealizować swoje marzenie o własnej przestrzeni mieszkalnej lub rekreacyjnej.

Oferujemy alternatywę do tradycyjnej, czasochłonnej i drogiej metody budowania domu, która jednocześnie wymaga od Ciebie dużego zaangażowania. Jako architekci wiemy jak nasi klienci borykają się z trudem czasochłonnego i kosztownego procesu tradycyjnej metody budowy własnego domu.

Od początku inwestycji oprócz znalezienia swojej wymarzonej działki musisz czuwać nad wszystkim i poświęcić dużo energii na planowanie i podejmowanie trudnych decyzji, musisz zatrudnić dobrego architekta i przejść przez proces projektowania swojego domu a następnie wyszukać i wybrać dobrą ekipę budowlaną, która odpowiednio zrealizuje Twój dom marzeń. Czasami będziesz musiał też zajmować się planowaniem i koordynacją budowy, wybierac i zamawiać materiały oraz kontrolować i nadzorować wykonawców oraz jakość wykonania ich robót.

Dzięki BOXIBOX i naszemu doświadczeniu wszystkie te trudne sprawy załatwimy za Ciebie a Ty będziesz mógł zająć się swoimi sprawami, rodziną i pracą lub zaplanować i wyjechać na wakacje. Dzięki nam Twój upragniony dom jednorodzinny lub domek rekreacyjny pojawi się na Twojej działce już w ciągu 4 miesięcy i będzie już prawie gotowy do wprowadzenia. Wymaga jedynie wykończenia podłogi, np. panelami podłogowymi i wyposażenia meblowego. 

Prefabrykowane energooszczędne domy modułowe BOXIBOX to nowoczesny i szybki sposób na stworzenie własnej, niedrogiej przestrzeni mieszkalnej. Domy modułowe BOXIBOX charakteryzują się oryginalnością, prostotą, trwałością i wysoką jakością wykonania przy zachowaniu relatywnie niskich cen.

Dodatkową zaletą domów modułowych BOXIBOX jest to że Twój modułowy domek letniskowy lub dom jednorodzinny po kilku latach może zostać przeniesiony w inną lokalizację lub w zależności od potrzeb zmienić funkcję z mieszkalnej na biurową, usługową lub gastronomiczną.