ZAMÓWIENIA

Możesz zamówić gotowy projekt domu modułowego BOXIBOX z naszej oferty dostępnej na stronie ale możemy także zmodyfikować lub powiększyć dla Ciebie wybrany dom.
Jeżeli w naszej ofercie nie znajdziesz domu modułowego, który odpowiada Twoim oczekiwaniom możesz zamówić u nas indywidualny projekt domu skrojony na Twoją miarę. W celu wyceny i złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy.

Po wybraniu interesującego Cię domu modułowego przygotujemy dla Ciebie wycenę jego realizacji. Po jej zaakceptowaniu i potwierdzeniu zamówienia następuje podpisanie umowy i zapłata zaliczki na jego realizację. Od tego momentu rozpoczyna się produkcja Twojego wymarzonego domu.

Produkcja domu modułowego BOXIBOX zajmuje około 4 miesiące od złożenia zamówienia.

W trakcie produkcji domu modułowego w fabryce powinieneś przygotować swoją działkę. Przygotowanie polega na wyborze sposobu posadowienia domu i jego wykonaniu: może on być posadowiony na bloczkach betonowych lub trwale związany z gruntem na zwykłym fundamencie. W tym czasie powinieneś także zaplanować i wykonać odpowiednie przyłącza: elektryczne, wodociągowe, kanalizacyjne i ewentualnie gazowe na potrzeby kuchenki gazowej lub kotła gazowego. 

Po zakończeniu prefabrykacji w zakładzie i przygotowaniu fundamentu gotowe, wykończone i wyposażone moduły z których będzie się składał Twój dom zostaną przez nas przetransportowane i zmontowane na Twojej działce.